Hakkımızda

1970 yılında bölgesel imkanlarla nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan Bakımcı Nakliyat, 1998 yılında siz değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için  araç sayısını arttırmış ve ihtiyaç ve beklentilerinize uygun bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Gelişen iş yaşamıyla birlikte 2007 yılında BKM LOJİSTİK‘i kurarak faaliyet alanını, araç sayısını ve çeşitliliğini arttırmıştır.

BKM LOJİSTİK ithalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir. İngiltere, İrlanda, İskoçya, Almanya, Belçika ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’nın birçok noktasına ithalat ve ihracat, parsiyel ve komple hizmet veren BKM LOJİSTİK haftalık seferleriyle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerinin; başta Türki Cumhuriyetleri olmak üzere tüm Ortadoğu bağlantılarında da çözüm ortağınız olmaktadır.

transportBKM LOJİSTİK tamamen kendine ait araç filosuyla tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Euteltracs uydu haberleşme ve araç takip sistemi ile siz müşterilerine online olarak araç takibi, yük sorgulama, cari hesap kontrolü ve sipariş verme hizmetlerinin tümünü internet üzerinden sunmaktadır.

BKM LOJİSTİK, sektörün taşımacılık yanında kaliteli hizmet için, ihracat ve ithalatta ihtiyacı olan , depolama, ara dağıtım, gümrükleme, sigorta, antrepo vs hizmetleri yapan ve şirketi buna göre şekillendiren bir kuruluştur.

BKM LOJİSTİK, size hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vereceğini temin eder, en yakın zamanda sizleri de yanında görmekten onur duyar.

 

Ana Faaliyet Konularımız:

  • İngiltere, İskoçya, İrlanda, Almanya, Belçika ve Hollanda’ ya parsiyel taşımacılık
  • İngiltere, İskoçya, İrlanda, Almanya, Belçika ve Hollanda’ dan Türkiye’ye parsiyel taşımacılık
  • Türkiye’den Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine komple taşımacılık
  • Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye komple taşımacılık
  • Avrupa ülkelerinden Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine komple transit taşımacılık
  • Yurtiçi-Yurtdışı Depolama hizmeti
  • Gümrükleme ve Danışmanlık hizmeti
  • Hava ve Denizyolu Taşımacılığı