Hava Yolu Taşımacılığı

İngiltere ve Avrupa da her noktaya uçuyoruz.

Avrupa’da İngiltere, İskoçya, İrlanda, Fransa, Belçika, Almanya’ da ve Türki Cumhuriyetleri’ nde ofisleri ve özmal araçları ile teslim noktalarına süratli ve güvenli ulaşım sağlamaktadır. BKM LOJİSTİK, sahip olduğu IATA ve FIATA belgeleriyle dünyadaki tüm hava yolu firmalarıyla çalışmaktadır.

BKM LOJİSTİK ile tüm Avrupa’ ya ve Türki Cumhuriyetlerini kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multi-modal taşıma hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Havayolu Taşımacılığında Genel Kargo ve Özel Kargo Taşımacılığı, Full/ Cargo Charter Servisi, Konsolidasyon Hizmeti ile uygun navlun imkanı Tehlikeli Madde ( DGR) & Değerli Kargo ( VAL) Taşımacılığı Parsiyel ve Komple Zati Esya Taşımacılığı hizmetlerimiz ile
müşterilerimizin stratejik iş ortağı olma felsefesiyle hareket ederek dünya çapında aktif güçlü ve aktif hizmet ağı ile Hava Kargo hizmetlerini kusursuz olarak sunuyoruz. BKM Lojistik İstanbulda uluslararası taşımacılık ile size ve müşterilerinize iyi gelecek.